24 Kasım 2017 Cuma

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZYARIYILI ENSTİTÜMÜZ ÖĞRENCİ KONTENJANLARI BAŞVURU SONUÇLARI

25 Ağustos 2017 Cuma 16:22 tarihinde eklendi | 1267 defa okundu

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZYARIYILI
ENSTİTÜMÜZ ÖĞRENCİ KONTENJANLARI BAŞVURU SONUÇLARI

 

FİZYOLOJİ ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Celal EREN

81,698

77,08

66,25

74

77,15

2

Dilek ÇEVİK

71,858

82,29

67,5

66

71,60

3

Arzu YALÇIN

63,469

70,6

51,25

86

67,21

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Gülsüm KOZAN

71,721

69,66

73,75

45

66,37

2

Ferhat KESKİN

66,005

75,40

51,25

40

60,00

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

1

Neşe ODABAŞI

72,866

91,36

43,75

GİRMEDİ

GİRMEDİ

FİZYOLOJİ ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Hüdaye Kevser KORUCA

77,04

70,83

60,00

78

73,74

2

İzzet DEMİRBAŞ

74,797

70,33

55,00

59

68,08

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Hasan Hüseyin KURT

82,968

78,76

56,25

28

67,30

2

Nevcihan KURT

79,089

82,03

62,50

25

66,18

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

0,00

1

Nasıf Fatih KARAKUYU

78,958

62,66

58,75

29

63,49

FİZYOLOJİ ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI YATAY GEÇİŞ

 

1

Gurbet Pınar POLAT

70,456

90,24

58,75

81

73,78

ANATOMİ ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Demet KAÇAROĞLU

84,074

82,73

66,25

80

80,38

2

Abdurrahim Eyüp CANBALOĞLU

82,651

91,36

60,00

80

80,03

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Hanife YAZAN

76,794

79,46

53,75

60

70,38

2

Senanur METİN

66,035

68,96

45,00

60

62,11

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

1

Hamide SOYSAL

70,924

67,10

40,00

50

61,53

HALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Hilal Nur KARAKUYU

76,215

76,2

45

72

70,69

2

Saliha Betül ÖZMUMCU

70,306

75,6

57,5

70

69,12

3

Belkıs CAN

69,016

67,80

45,00

86

68,63

4

Seda DİNÇTÜRK

72,684

75,5

42,5

72

68,44

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Betül ÇETİNKAYA

76,956

71,76

52,5

50

67,12

2

Perihan Pelin VAROL

67,448

85,8

52,5

59

66,27

3

Bekir ÖZCAN

73,843

68,73

53,75

49

65,09

4

Esra ERTUĞRUL

70,05

70,6

52,5

50

63,49

2

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

1

Hayriye Gizem KOÇOĞLU

73,99

65,23

45

47

62,93

 BİYOİSTATİSTİK VE TIP BİLİŞİMİ ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS  PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Celal BÜYÜKYURT

79,988

80,86

41,25

70

72,31

2

Hilal ERTÜRK

74,67

82,26

47,50

70

70,80

3

Emine  Şazel ATAR

71,417

73,16

45,00

70

67,43

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Mesut ERGAN

73,054

84,40

73,75

90

78,25

2

Nadir Tayfun ÖZCAN

72,087

96,33

68,75

75

75,81

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Çağlayan Pınar ÖZTÜRK

77,157

93,23

76,25

48

73,60

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

1

Handan Çağlar ÇAVDAR

80,563

96,00

72,50

GİRMEDİ

GİRMEDİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Altan ÇAKMAKÇI

87,145

87,40

70,00

70

81,18

2

Şeyda ERCAN

90,565

87,10

63,75

60

79,91

3

Şeyma ÇAĞLAR

80,281

86,50

77,50

43

73,34

4

Kubilay GÜNGÖRER

84,903

82,5

65

41

72,78

5

Muhammed BÜYÜKDEMİR

72,044

81,33

71,25

69

72,71

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Süleyman KAHRAMAN

91,906

80,40

40,00

42

72,41

2

Emre GÜRMAN

77,793

88,91

80,00

39

72,03

3

Devran DEMİR

86,389

70,36

62,50

42

71,52

4

Esma Nur TAŞTAN

83,235

70,36

82,5

30

70,55

5

Ahmet Mesut ÇETİN

78,728

72,23

62,5

52

69,97

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

1

Arife AKBULUT

82,554

80,86

50

39

68,71

2

Nur ÇANKAYA

69,461

85,30

41,25

73

68,31

3

Fatma BAKAN

77,015

85,00

51,25

34

65,75

4

Esra DALYAN

83,179

83,00

62,50

11

65,61

5

Rumeysa Mukaddes GÖKER

83,829

83,2

43,75

20

64,96

6

Onur Can ŞANLI

81,041

78,53

52,50

23

64,78

7

Didem YILDIRIM

75,32

73,63

41,25

30

60,89

8

Cihan Yaşar DÜDEN

72,49

74,20

52,50

24

60,05

9

Ayşe TİYELTİ

76,53

88,25

42,50

GİRMEDİ

GİRMEDİ

10

Ali YİĞİTOĞLU

80,553

80,75

40,00

GİRMEDİ

GİRMEDİ

11

Özden BEDRE

84,802

92,40

71,25

GİRMEDİ

GİRMEDİ

12

Ömer Kürşat KATIRCI

80,533

82,41

58,75

GİRMEDİ

GİRMEDİ

13

Zafer GEZER

78,865

78,22

76,25

GİRMEDİ

GİRMEDİ

14

Nursema ERDEM

70,071

81,8

58,75

GİRMEDİ

GİRMEDİ

SİNİR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Yener YAZĞAN

66,028

89,96

71,25

100

77,20

2

Ramazan ÇINAR

64,833

89,50

63,75

96

74,60

ORTODONTİ ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Yasin BULUT

78,188

70,60

77,50

63

73,91

2

Oğuzhan KALE

83,327

70,83

67,50

41

70,61

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

1

Elif ALBAYRAK

79,058

63,60

70,00

49

69,37

PERİODONTOLOJİ  ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Ezgi MENEVŞE

66,886

78,00

63,75

80

70,71

PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Yalçın Emre KAYA

78,06

76,40

70,00

50

70,99

 

KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER

01. Diploma veya geçici mezuniyet  belgesi tasdikli sureti veya aslı.

02. Transkript tasdikli sureti veya aslı.
03. ALES Sonuç Belgesi. (Adayların Enstitümüzde görevli memura şifrelerini vermeleri suretiyle ALES puanları kontrol edilecektir. Şifresini vermek istemeyen aday Noterden veya üniversitelerden aslı gibidir onaylı belge getirmeleri halinde belgeleri kabul edilecektir).
04. Yabancı Dil YDS veya eşdeğer) belgesi. (Adayların Enstitümüzde görevli memura şifrelerini vermeleri suretiyle yabancı dil puanları kontrol edilecektir. Şifresini vermek istemeyen aday Noterden veya üniversitelerden aslı gibidir onaylı belge getirmeleri halinde belgeleri kabul edilecektir),

05. 4 (Dört ) adet fotoğraf.                                                                                 
06. Savcılık Belgesi.
07. İkametgah ilmühaberi
08. Giriş dilekçesi (Enstitüden Temin Edilir)
09. Askerlik müsaade belgesinin aslı (Erkek öğrenci için)
10. Nüfus Cüzdan Fotokopisi

 

Yeni Kayıt Yaptıracak Öğrenciler

Dönem Harç Ücreti

Yeni kayıt yaptıracak  olan öğrenciler harç ücreti yatırmayacaklardır.

Kayıtlar : 05-06 Eylül 2017 tarihleri arasında asillerin kaydı yapılacaktır. 

                 07 Eylül 2017 tarihinde yedeklerin kaydı yapılacaktır.