18 Aralık 2018 Salı

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI ENSTİTÜMÜZ ÖĞRENCİ KONTENJANLARI BAŞVURU SONUÇLARI

30 Temmuz 2018 Pazartesi 14:54 tarihinde eklendi | 2217 defa okundu
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILIENSTİTÜMÜZ ÖĞRENCİ KONTENJANLARI BAŞVURU SONUÇLARI

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
ENSTİTÜMÜZ ÖĞRENCİ KONTENJANLARI BAŞVURU SONUÇLARI

 

FİZYOLOJİ  ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Arzu YALÇIN

63,29

86,80

55,00

90

70,92

FİZYOLOJİ ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Gizem YÜKSEL

73,11

82,60

50,00

75

71,45

TIBBİ BİYOLOJİ ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Esma SELÇUK

69,5

74,80

45,00

96

71,92

HİSTOLOJİ  ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Çiğdem ERDOĞAN

76,15

68,50

41,25

75

69,54

ANATOMİ  ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Mehtap AYAZOĞLU

88,5

87,60

53,75

100

85,45

 

HALK SAĞLIĞI  ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Muhammed Mustafa DOĞRU

84,76

85,00

63,75

80

80,69

2

Aydan KÜLCÜ

87,86

82,26

52,50

80

80,14

3

Alime Betül KINDIR

86,96

77,13

45,00

90

79,80

4

Tansu ÖNAL

81,64

76,60

46,25

95

78,25

5

Betül ÇETİNKAYA

76,95

71,76

52,50

100

77,11

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Merve KUZGUN

63,43

76,20

41,25

70

63,33

2

Esra KURT

66,57

73,87

42,50

60

62,74

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

5

Sümeyye BORA

80,89

80,37

78,75

 

GİRMEDİ

 

BİYOİSTATİSTİK VE TIP BİLİŞİMİ  ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

 

KAZANANLAR

 

 

 

 

 

1

Burak GÜLDAL

66,09

56,83

46,00

80

64,47

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALIDOKTORAPROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Handan  ÇAĞLAR ÇAVDAR

80,56

97,20

72,50

60

77,74

2

Çağlayan Pınar ÖZTÜRK

77,77

93,23

76,25

60

76,31

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Musa ÇANKAYA

83,34

79,70

63,75

35

70,19

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI     

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Kübra ÇAYLAN

92,33

87,63

72,50

75

85,18

2

İbrahim YÜKSEL

86,32

88,33

90,00

48

79,51

3

Müşerref Ebru ŞEN

87,89

86,79

66,25

53

77,50

 

YEDEKLER

 

 

 

 

 

1

Cennet Gül EROL

89,76

82,96

46,25

65

77,26

2

Süleyman KAHRAMAN

91,9

80,40

72,50

38

76,49

3

Rumeysa ATEŞ

80,03

95,80

53,75

68

76,05

 

KAZANAMAYANLAR

 

 

 

 

 

1

Demet ÇAĞANAY

89,03

77,83

43,75

60

74,75

2

Serpil ARSLAN

85,9

81,56

46,25

63

74,72

3

Esma Nur TAŞTAN

83,23

70,36

67,50

62

74,69

4

Jülide TOSUN

94,7

68,26

62,50

38

74,56

5

Kadir TURAN

85,29

85,30

47,50

55

73,57

6

Hüseyin Melih Göktuğ AKPULAT

80,3

79,65

78,75

43

72,51

7

Meva  Nur SEZER

85,25

77,36

65,00

38

71,58

8

Nur ÇANKAYA

74,71

79,00

41,25

75

70,39

9

Sezen KARAŞİN

77,32

86,30

47,50

55

69,73

10

Şeyma Nur YANIK

74,09

73,63

72,50

47

68,36

11

Gökçe ADANALI

75,36

78,53

63,75

45

68,02

12

Merve KELEŞ

82,3

76,01

55,00

35

67,80

13

Hanife YAZAN

82,06

79,46

53,75

31

67,21

14

Burçak KUTLU

75,57

84,60

51,25

38

65,76

15

Betül YILDIRIM

82,19

69,30

46,25

35

65,43

16

Neslişah ULUS

87,55

71,60

91,25

GİRMEDİ

GİRMEDİ

17

Mehmet Hanifi KAYA

84,9

76,20

60,00

GİRMEDİ

GİRMEDİ

18

Merve ERDOĞAN

79,44

74,80

65,00

GİRMEDİ

GİRMEDİ

TIBBİ FARMAKOLOJİ  ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Sibel COŞKUN

84,24

83,90

95,00

90

86,96

2

Sedef ÖZDEN

72,005

75,30

82,50

100

79,67

3

Nasıf Fatih KARAKUYU

78,958

62,66

58,75

80

73,69

TIBBİ FARMAKOLOJİ  ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Yasemin ŞAHİN

79,47

72,70

65,00

100

80,39

2

Melike ER GÜLAY

79,61

76,21

57,50

80

75,86

3

Meliha Sümeyye KUŞ

74,34

80,40

43,75

90

73,79

4

Şeyda AKIN

68,16

73,60

41,25

100

71,31

5

Merve BÜLBÜLER

80,7

70,60

41,25

70

71,13

SİNİR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

 

KAZANANLAR

 

 

ADI VE SOYADI

ALES

NOT ORT.

YD

MÜLAKAT

TOPLAM

1

Arif DEMİRDAŞ

59,81

67,85

66,25

95

69,02

2

Orhan AKPINAR

51,19

61,69

75,00

95

65,10

KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER

01. Diploma veya geçici mezuniyet  belgesi tasdikli sureti veya aslı.

02. Transkript tasdikli sureti veya aslı.
03. ALES Sonuç Belgesi. (Adayların Enstitümüzde görevli memura şifrelerini vermeleri suretiyle ALES puanları kontrol edilecektir. Şifresini vermek istemeyen aday Noterden veya üniversitelerden aslı gibidir onaylı belge getirmeleri halinde belgeleri kabul edilecektir).
04. Yabancı Dil YDS veya eşdeğer) belgesi. (Adayların Enstitümüzde görevli memura şifrelerini vermeleri suretiyle yabancı dil puanları kontrol edilecektir. Şifresini vermek istemeyen aday Noterden veya üniversitelerden aslı gibidir onaylı belge getirmeleri halinde belgeleri kabul edilecektir),

05. 4 (Dört ) adet fotoğraf.                                                                                 
06. Savcılık Belgesi.
07. İkametgah ilmühaberi
08. Giriş dilekçesi (Enstitüden Temin Edilir)
09. Askerlik müsaade belgesinin aslı (Erkek öğrenci için)
10. Nüfus Cüzdan Fotokopisi

 

Yeni Kayıt Yaptıracak Öğrenciler

Dönem Harç Ücreti

Yeni kayıt yaptıracak  olan öğrenciler harç ücreti yatırmayacaklardır.

Kayıtlar : 31 Temmuz -01-02 Ağustos  2018 tarihleri arasında asillerin kaydı yapılacaktır. 

                 03 Ağustos  2018  tarihinde yedeklerin kaydı yapılacaktır. 

 

Adayların müracaatta vermiş oldukları belgeler onaylı ise tekrar vermelerine gerek yoktur.