Seminer/Uzmanlık Alan/Dönem Proje Konularının SDÜNET Sistemine Girişlerinin Yapılması

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılında 02 Ekim 2023 tarihinde başlayan Seminer/Uzmanlık Alan/ Dönem Proje Konularının SDÜNET Sistemine girişlerinin yapılması bu döneme mahsus olmak üzere vize sınavlarının başlama tarihi olan 20.11.2023 tarihinde sona erecektir. Bu dersleri alan öğrenciler, SDÜNET sistemine giriş yaparak gerekli bilgileri doldurup, gerekiyorsa belgelerini yükledikten sonra, danışman öğretim elemanları tarafından konuların onaylama işlemleri, yine SDÜNET sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir.

SDÜNET Sistemi üzerinden “SDÜ Forms" seçeneği kullanılarak “Dönem Projesi”, “Seminer” ve “Uzmanlık Alan” derslerine yönelik döküman yükleme, belge oluşturma, düzenleme, yorum yapma ve onaylama işlemlerine yönelik gerçekleştirme süreçlerinin yer aldığı kullanım kılavuzu aşağıda yer almaktadır.

Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

Not: Yukarıda belirtilen işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında oluşabilecek sistem hatalarının ekran görüntüsü alınarak, Enstitümüz web sayfasında yer alan Talep Takip ve Destek Sistemi üzerinden iletilebilir. Söz konusu hataya ilişkin ilgili ekran görüntüsü de ekleyerek Enstitümüze iletilecek sorunların hızlıca çözüme kavuşturulmasına çalışılacaktır.

Yayın Tarihi: 16/10/2023
Okunma Sayısı: 564